Pircējam ir tiesības atteikties no saņemtās preces 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Atgriešanas gadījumā precei jābūt nelietotai, oriģinālā iepakojumā.

Preces, pievienojot tām atgriešanas veidlapu vai brīvā formā sagatavotu iesniegumu, iespējams atgriezt:

  • Nosūtot ar DPD uz PickUp paku skapi TC Valdemārs, Kr. Valdemāra iela 112, Rīga, adresējot SIA Saules Bridējs, t. +371 25144188
  • Nosūtot ar Latvijas Pastu adresātam SIA Saules Bridējs, Rīgā, Hospitāļu iela 14 - 1, LV-1013.
  • Nosūtot ar Omniva pakomātu uz pakomātu Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 112, adresējot to SIA Saules Bridējs, t. +371 25144188

Preču atgriešanas izmaksas apmaksā Pircējs.

Ja vēlaties iegādāto preci atgriezt, lūgums iepriekš darīt mums to zināmu elektroniski, rakstot e-pastā info@linea.lv

Preces atgriešanas gadījumā veiktā samaksa par preci tiek atgriezta ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā pēc rakstiska atteikuma saņemšanas. Pārdevējs ir tiesīgs atmaksājumu aizturēt līdz brīdim, kad ir saņēmis atgriezto preci.  Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā un oriģinālajā iepakojumā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas – pretējā gadījumā preces atgriešana var tikt atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, preces izpakošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.

Ja vēlaties iegādāto preci atgriezt, lūgums iepriekš darīt mums to zināmu elektroniski, rakstot e-pastā info@linea.lv

Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā patērētājam ir tiesības preci lietot tiktāl, ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, patērētājs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.